پروفیل کامپوزیتی

ما گستره وسیعی از محصولات را با استفاده از فرآیند پالتروژن عرضه می کنیم . پالتروژن یک فرآیند پیوسته ، قالب گیری خودکار می باشد که برای تولید مقدار زیادی از محصولات با سطح مقطع ثابت بسیار مقرون به صرفه است . فرآیند اصلی معمولا شامل کشیدن الیاف پیوسته از درون یک حوضچه رزین (که با کاتالیست مخلوط شده است ) و سپس از داخل یک پیش شکل دهنده است که شکل اولیه را به الیاف آغشته داده و رزین اضافی گرفته می شود . سپس این الیاف شکل داده شده از داخل قالب داغ عبور می نماید که هندسه نهایی آن را تشکیل و محصول نهایی بعد از آن شکل و تولید می گردد .
با توجه به ثابت بودن سطح مقطع محصول ، پراکندگی رزین  ، توزیع الیاف و جهت آن ،مواد کامپوزیتی با ساختاری عالی می تواند با استفاده از فرآیند پالتروژن تولید گردد . پروفیل هایی که با این فرآیند تولید می شوند،  می توانند با پروفیل های تجاری از دیگر مواد ، مانند فولاد و آلومینیم ، از نظر استحکام و وزن ، مورد مقایسه قرار گیرند .
با استفاده از مواد افزودنی مختلف ، سامانه رزین مایع می تواند عملکرد ویژه مناسب را فراهم آورد . هیدرات آلومینیم پرکننده ای است که به واسطه توانایی آن برای فرونشاندن آتش و دود به کار گرفته شود .مواد افزودنی با کاربرد ویژه شامل سدکننده های اشعه ماوراء بنفش برای بهبود مقاومت آب و هوایی ، اکسید آنتیمونی برای مقاومت در برابر شعله ، رنگدانه برای رنگ آمیزی ، مواد شیمیایی برای صیقلی نمودن سطح و خصوصیات فرونشانی ترک به کار گرفته می شوند .
مزایای محصولات پالتروژن
مقاومت شیمیایی
مقاومت در برابر آب و هوا
استحکام بالا
شفافیت در برابر الکترومغناطیس
نارسانا بودن
عایق الکتریسیته
سهولت تولید و نصب
پایداری بالای ابعاد
مقاومت در برابر آتش
انواع محصولات ما از قرار زیر است :

 • ناودانی فایبرگلاس

  ناودانی فایبرگلاس       ناودانی فایبر گلاس  (A(mm (B(mm (T1(mm (T2(mm ۱۸ ۸ ۱٫۵ ۱٫۵ ۲۳ ۲۵ ۳ ۳ ۳۱٫۵ ۲۸٫۵ ۳ ۳ ۳۳٫۴ ۲۰ […]
 • نبشی فایبرگلاس

  نبشی فایبرگلاس       سایز نبشی فایبرگلاس A(mm) B(mm) T1(mm) T2(mm) ۲۵ ۲۵ ۲٫۵ ۲٫۵ ۳۵ ۳۵ ۴ ۴ ۴۰ ۴۰ ۴ ۴ ۴۰٫۵ ۲۵ […]
 • لوله فایبرگلاس

  لوله فایبرگلاس       لوله فایبرگلاس  (D(mm ۲ ۱۵٫۶۰ ۳ ۱۵٫۸۰ ۴ ۱۶٫۰۰ ۵ ۱۹٫۰۰ ۶٫۳۵ ۲۰٫۰۰ ۶٫۹۰ ۲۲٫۰۰ ۷٫۹۰ ۲۳٫۰۰ ۸٫۲۰ ۲۴٫۵۰ ۹٫۵۰ ۲۵٫۳۰ […]
 • میلگرد فایبرگلاس

  میلگرد فایبرگلاس   کاربردهای اصلی میل گرد های فایبرگلاس عبارتند از : میله های نگهدارنده گیاهان و درختان ستون های چادر میله های پرچم و نشانه […]
 • قوطی

  قوطی فایبرگلاس       قوطی با سطح مقطع مربع (A(mm (B(mm (T1(mm (T2(mm ۲۲٫۸ ۲۲٫۸ ۲٫۵ ۲٫۵ ۳۰ ۳۰ ۲٫۵ ۲٫۵ ۳۲ ۳۲ ۳ ۳ […]
 • تیر فایبر گلاس

   تیر فایبر گلاس      تیر فایبر گلاس (I/H) (A(mm (B(mm (T1(mm (T2(mm ۱۲٫۵ ۲۵ ۴ ۴ ۱۵ ۲۵ ۳٫۲ ۳٫۲ ۱۵ ۳۸ ۴ ۴ ۱۵ […]